EMUN > AKCE

NAŠE AKCE

Pro potřeby vzdělávání investorů a našich klientů (včetně jejich rodinných příslušníků) pořádáme různé typy akcí založených na otevřených debatách s předními českými i zahraničními profesionály o nástupnictví, možnostech investování, vývoji ekonomiky a aktuálním dění na kapitálových trzích. Naší „vlajkovou akcí“ je každoroční velká lednová konference s názvem Investiční výhledy, která přímo navazuje na šest ročníků Fóra českých investorů. Přehled všech plánovaných akcí pro nejbližší období včetně možnosti registrace najdete níže na této stránce. Pořádané akce jsou nadstavbou našich individuálních školení, která si lze domluvit jak pro jednotlivce, tak pro celou vaši rodinu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

AKTUÁLNĚ

14. 04. 2021, 9:00 - 10:30
ČTVRTLETNÍ PRACOVNÍ SNÍDANĚ
SAVE THE DATE: 14. 04. 2021, 9:00 - 10:30
První čtvrtletní pracovní snídaně roku 2021, na které budou přední ekonomové a investiční analytici hodnotit průběžný vývoj ekonomického prostředí a trhů za první čtvrtletí roku. Tyto odborné debaty vám pomohou lépe se orientovat v aktuální situaci, ve které se jako větší investoři budete nacházet.

PŘIPRAVUJEME

ČTVRTLETNÍ PRACOVNÍ SNÍDANĚ
SAVE THE DATE: 14.07.2021, 9:00 - 10:30
Druhá čtvrtletní pracovní snídaně roku 2021, na které budou přední ekonomové a investiční analytici hodnotit průběžný vývoj ekonomického prostředí a trhů za druhé čtvrtletí roku. Tyto odborné debaty vám pomohou lépe se orientovat v aktuální situaci, ve které se jako větší investoři budete nacházet.


ČTVRTLETNÍ PRACOVNÍ SNÍDANĚ
SAVE THE DATE: 13.10.2021, 9:00 - 10:30
Třetí čtvrtletní pracovní snídaně roku 2021, na které budou přední ekonomové a investiční analytici hodnotit průběžný vývoj ekonomického prostředí a trhů za třetí čtvrtletí roku. Tyto odborné debaty vám pomohou lépe se orientovat v aktuální situaci, ve které se jako větší investoři budete nacházet.


KONFERENCE
INVESTIČNÍ VÝHLEDY 2022
SAVE THE DATE: leden 2022
Konference Investiční výhledy je určena pro všechny investory, kteří se zajímají o předpokládaný vývoj v ekonomice a na kapitálových trzích v roce 2022. Vystoupí na ní nejenom přední čeští ekonomové a investiční analytici, ale i významní hosté ze zahraničí. Kromě makroekonomického a tržního výhledu budou představeny také vybrané investiční příležitosti, do kterých investuje EMUN FAMILY OFFICE. Prezentace aktuální alokace komplexních portfolií, sofistikovaný a komplexní přístup ke konzervativnímu investování je jedinou cestou, jak splnit úkol našich klientů, kterým je ochrana majetku rodiny v současné situaci rostoucí inflace při faktické absenci úrokových výnosů z bezpečných instrumentů na kapitálových trzích. Vydejte se na tuto cestu s námi…
Možnost registrace od: 14. 10. 2021